Supernatural... Coś poszło nie tak.

Jako, że zbliżają się święta i nie mam najmniejszej ochoty i chęci zasypywać Was przepisami na świąteczne ciasta(przepisy będą po świętach), postanowiłam pokazać Wam troszkę humoru, który pewnie wszyscy i tak już widzieli, ale to nic. Przed świętami jakiś wpis pojawić się musi. "Supernatural... Coś poszło nie tak." otwiera, mam nadzieję, cykl wpisów z bliżej nieokreśloną zawartością zapożyczoną z Youtube i Tumblr. Jeżeli ktoś nie korzysta z tego drugiego, to polecam zacząć.

W poście premierowym przedstawię Wam zbitek gifów i filmików z serialu Supernatural. Czasem z moim komentarzem, czasami bez niego(często bez niego). Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia dotyczące treści, którą powinnam zamieścić w kolejnych postach, piszcie do mnie na facebook'u lub gdziekolwiek indziej(jestem prawie wszędzie). 

Ostrzeżenie: Jeżeli nie jesteś na bieżąco, albo nie oglądasz SPN lepiej tego nie oglądaj(możliwe spoilery-dużo spoilerów).

Let's get this party started....

Bloopers/Gag Reel/wpadki na planie

CW emituje już dziewiąty sezon serialu. Czyli osiem jest już dostępnych na płytach, a co za tym idzie do każdego sezonu powstał filmik ze zlepkiem wpadek i śmiesznych scen z poszczególnych sezonów. Wszystko dostępne jest na youtube, jednak oszczędzę Wam tego szukania.

Sezon 1.

Sezon 2.

Sezon 3. 
Sezon 4.
Sezon 5.
Sezon 6.
Sezon 7.
Sezon 8.

Funny moments

Funny moments to w większości zlepki ujęć z poszczególnych odcinków lub blooperów, oraz z konwentów, więc możliwe są powtórzenia. 

I tutaj wkracza tumblr, czyli gify, zdjęcia, itp...

Źródło:Tumblr.com

Źródło:Tumblr.com
Źródło:Tumblr.com
Źródło:Tumblr.com
Źródło:Tumblr.com
Źrodło:Tumblr.com
Źródło:Tumblr.com
Źródło:Tumblr.com2 komentarze:

  1. Kocham ten serial <3
    http://www.youtube.com/watch?v=e6rpZCoHuhk Jeden z najlepszych filmików <3

    A może taka notka z Sherlockiem? ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Zastanawiam się nad tym... :D W końcu Sherlock <3

    OdpowiedzUsuń

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template