No woman is an Island, czyli wstęp do kolejnego sezonu Awkward.

Źródło: tumblr.com
                Ostatni odcinek trzeciego sezonu Awkward pozostawił nas z samotną Jenną, która umie tańczyć sama i nie potrzebuje żadnego chłopaka. Pierwszy odciek czwartego i chyba już ostatniego sezonu otwiera drzwi do tzw. senior year, czyli ostatniego roku nauki w liceum.Źródło:tumblr.com
Źródło:tumblr.com

Przerwa między sezonami serialu nie była zbyt długa, dlatego nie za bardzo tęskniłam za Jenną. Może, jeśli przerwa byłaby dłuższa, to zatęskniłabym za światem nastolatków w amerykańskim liceum?
Źródło:tumblr.com
Źródło:tumblr.com
                Pierwszy odcinek przyniósł ze sobą nową postać w serialu. Eva jest przedstawiona, jako dziewczyna doskonała pod każdym względem. Piękna, doskonale pomalowana, z długimi lśniącymi włosami, nieszukająca dodatkowego rozgłosu, jedynie kilku koleżanek. I właśnie w taki sposób zaczyna rozmawiać z Jenną i Tamarą. Tylko z J. i T., ponieważ z serialu zniknęła Ming. Jestem prawie pewna, że tego to sprawka azjatyckiej mafii. Ming wylądowała w szkole z internatem, jednak żadna z bohaterek do końca nie wie gdzie mieści się ta szkoła. Jenna cały czas jest singielką, mówi wszystkim, że do szczęścia żaden facet nie jest potrzebny. 


Jednak cały czas skupia się na tym, czy ma jeszcze szanse u Mattyego, który na końcu sezonu trzeciego miał na oku całkowicie inną dziewczynę. Do tego dochodzi problem z wyborem studiów. Jako, że Jenna całkowicie zawaliła poprzedni rok, teraz musi ostro wziąć się do pracy. W pierwszym odcinku nowego sezonu widzimy całkowicie zorganizowaną i do tego sfrustrowaną Tamarę oraz odmienionego Jake’a z nową fryzurą, grającego na gitarze. Ta para będzie miała spore problemy w czwartym sezonie. Matty pozostał tak sam i stał się jednocześnie inny, nie wiem jak to imaczej wyrazić. Musicie sami obejrzeć odcinek pierwszy, aby mnie zrozumieć. Do obgadania pozostała mi tylko Saidy i tutaj zmieszczę się w czterech słowach "the bitch is back". Na początku sezonu zafundowano nam sporą dozę rozrywki. Niektóre sceny są po prostu komiczne, a inne lekko depresyjne.Wszystko zostało przedstawione z doskonałym wyważeniem i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Źródło:tumblr.com

Źródło:tumblr.com

Źródło:tumblr.com


Wszystko sprowadza się do tego, że czwarty sezon Awkward zapowiada się bardzo ciekawie. Bohaterowie zaczną na nowo odkrywać siebie i swoich bliskich. Zobaczymy kolejne wzloty i upadki, oraz nowe miłości. Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.
Źródło:tumblr.com
Źródło:tumblr.com
Źródło:tumblr.com
Źródło:tumblr.com


1 komentarz:

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template