Skomponuj własną herbatę

                

Gdziekolwiek jesteśmy, w każdym sklepie półki aż uginają się od herbat wszelkiego rodzaju, do wyboru do koloru. Setki smaków, rodzajów i kombinacji. Czasami nie wiemy, co wybrać, nie podobają Nam się niektóre kombinacje.
Niektóre składniki według Nas do siebie nie pasują, wykluczają się, lub przytłaczają Nas mnogością smaków w jednym łyku herbaty.  Oczywiście, jeżeli mamy taką możliwość możemy udać się do herbaciarni i skomponować sobie herbatę wedle własnego pomysłu i wyczucia smaku. Ale nie wszędzie można znaleźć takowe herbaciarnie. Dlatego w poszukiwaniu swojej własnej herbaty możemy skorzystać z internetowych herbaciarni. Chciałabym Wam przedstawić dzisiaj taką herbaciarnię.
                Herbapol Lublin, marka, którą każdy zna, nie spotkałam się jeszcze z osobą, która stwierdziłaby: „Nie, nie znam Herbapolu, nigdy nie widziałem/am produktów Herbapolu”. Herbapol zna każdy. Właśnie ten oto Herbapol jest właścicielem internetowej herbaciarni smacznaherbata.pl, gdzie możemy zakupić produkty tej marki i nie tylko, jest tam też Big Active, Green Up, herbaty na wagę, herbaty kwitnące i akcesoria takie jak filtry, filiżanki, dzbanki itp. Jednak ja skupię się na tym, co najciekawsze, czyli na możliwości skomponowania własnej herbaty.

                Na początku naszego komponowania wybieramy herbatę, czyli naszą bazę.  Dwadzieścia dwie różne herbaty, w tym czarne, żółta, zielone, biała, kwitnące, rooibos, yerba mate i oolong. Wielka szkoda, że nie ma wyboru herbat czerwonych, ale za to rekompensatą jest herbata żółta praktycznie nie do zdobycia w okolicy, w której mieszkam. Oczywiście przy każdej herbacie podana jest cena od kilku złotych do kilkudziesięciu, w zależności od rodzaju naszej herbaty. Przez cały proces komponowania mamy dostęp do okienek, gdzie widzimy, co dotychczas wybraliśmy i koszt naszej herbaty. Dostępne są dwie wagi naszej herbaty(50 i 100 gram). Plusem jest to, że przy każdej herbacie znajdziemy jej opis.


                Po wyborze herbaty przechodzimy do wyboru smaku naszej herbaty. Do wyboru mamy piętnaście różnych smaków w przedziale cenowych od 60 gorszy do kilku złotych. Dość dużo różnorodnych smaków np. malina, mięta, imbir czy też rum. Możemy wybrać dwa smaki, ale nie musimy. Po smaku przychodzi czas na dodatki. Dwadzieścia sześć różnych dodatków w tym żeńszeń, poziomka, liście truskawki, nagietek czy też owoce jagód goi. Czyli wszystko, dzięki czemu możemy uszlachetnić smak herbaty i nadać jej zdrowotnych właściwości. Możemy wybrać maksymalnie trzy dodatki. Gdy już skomponujemy naszą wymarzoną herbatę wybieramy opakowanie(foliowe, papierowe lub ozdobne) i nadajemy naszej herbacie nazwę.  Później zostaje nam tylko zakupić naszą herbatę i cieszyć się jej smakiem. I chociaż właścicielem herbaciarni jest Herbapol, to jak widzimy nasza herbata zostanie "wyprodukowana" przez Big Active, na ich stronie internetowej również najdziemy odnośnik do komponowania własnej herbaty. A jak każdy wie herbaty Big Active są świetne, więc możemy spodziewać się wyborowego smaku naszej kompozycji. 

1 komentarz:

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template