Książka:"Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego"

                Andreas Moritz-ekspert z dziedziny medycyny naturalnej, Ajurwedy, irydologii, Shiatsu oraz medycyny wibracyjnej, a także autor książki „Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego”, o której mam zamiar właśnie dla Was napisać. Po przeczytaniu wstępnego opisu Moritza stwierdziłam: OMG! Czymże się ten facet zajmuje? Dodatkowo włączyłam wyszukiwarkę i szukałam tych wszystkich dziwnych nazw, o których pierwszy raz słyszałam. Doszłam do wniosku, że skoro Andreas Moritz zna się na tylu rzeczach, to może napisał jakąś sensowną pozycję o tym jak doprowadzamy nasze zdrowie do ruiny, tylko poprzez katusze zadawane naszej wątrobie.
                Książka wprowadza nas w to, co każdy powinien już dawno wiedzieć, a więc co nam szkodzi i czego się wystrzegać. W pierwszym rozdziale autor przeanalizował choroby poszczególnych układów, wszystko opisane jest szczegółowo i bez zbędnych informacji, które tylko zaśmiecają potem nasze myśli. Autor opisuje m.in. wysoki poziom cholesterolu, czy też choroby kości.  W kolejnych rozdziałach Moritz zajmuje się rozpoznawaniem przypadłości kamieni żółciowych oraz ich najczęstszymi przyczynami, które są podzielone na grupy(np. styl życia czy żywienie). Jak głosi tytuł pozycji, autor ukazuje nam jak oczyścić naszą wątrobę i woreczek żółciowy, oraz opisuje poszczególne trudności, które mogą nastąpić podczas oczyszczania. W ostatnich rozdziałach poznajemy wskazówki dotyczące unikania kamieni oraz jakie rezultaty niesie za sobą oczyszczanie.

                Oprócz tego autor opisał też swoją historię oraz odpowiedział na najczęściej zadawane pytania. Na początku znajdziemy też notę prawną, którą w skrócie mówi nam: Wszystko, co robimy na podstawie tej książki, robimy na własną odpowiedzialność, bo Moritz nie jest dyplomowanym lekarzem, a treści zawarte w książce są tylko jego osobistymi przemyśleniami, które wypróbował na samy sobie. Pozycja jest doskonała dla ludzi, który chcą zawalczyć o lepsze zdrowie i chcą żyć w świadomości tego, co robią z sobą każdego dnia.

Za możliwość zapoznania się z książką dziękuję wydawnictwo Studio Astropsychologii


Autor: Andreas Moritz

1 komentarz:

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template