Książka: "Odpowiedź anioła"
                Diana Cooper została nawiedzona przez anioła. Był to w czasie jednego z najbardziej tragicznych momentów w jej życiu. Anioł miał dla niej przesłanie, dzięki któremu odmieniła swoje życie. Po pewnym okresie milczenia postanowiła podzielić się z ludźmi mądrością, którą ukazał jej anioł. Cooper jest autorką międzynarodowych bestsellerów, w których ukazuje ludziom wiedzę przekazaną jej przez posłańców z nieba.
                Książka obiecuje nam, że po jej przeczytaniu nasz pogląd na temat świata ulegnie zmianie, będziemy mieli całkowicie nowe spojrzenie na sens istnienia karmy, aspekty własnej egzystencji oraz rozwój duchowy. „Odpowiedź anioła” została napisana w niecodziennej formie pytań i odpowiedzi. Oczywiście na pytania odpowiada autorka, więc byłam lekko zdziwiona, że w tak krótkim czasie pojęła tyle tematów, że zdobyła taką wiedzę. W gąszczu przydatnych pytań ze sfery religijnej czy życiowej wyłaniają się też dość dziwne, wręcz śmieszne pytania, przez które pozycja traci na jakości i wierzytelności. Łatwo odnajdziemy tematykę nurtujących nas pytań w spisie treści, w którym zawarte zostały tematy grup pytań. Oprócz tego w niektóre odpowiedzi wplatane są historie. A autorka pomaga nam w komunikacji z własnymi aniołami poprzez umieszczenie w książce ćwiczeń, wizualizacji i modlitw.

                Pozycja dość ciekawa, niemniej jednak trudno uwierzyć w jej autentyczność, niektóre odpowiedzi wyglądają na dzieło nastolatki z wybujałą wyobraźnią. Jeżeli jednak interesujesz się takimi tematami jak anioły, karma czy inne religijne rzeczy to możesz przeczytać tę pozycję.

 Za możliwość zapoznania się z książką dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii.


Autor: Diana Cooper

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template