Książka:"Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych"

                Pozostając w obrębie magii i wróżenia pragnę przedstawić wam dzisiaj zadziwiająco ciekawy poradnik p.t. „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych”. Książka ta została napisana przez Aryana Goehlinga. Aryan jest wróżbitą, jasnowidzem i ezoterykiem. Wróży z kart klasycznych, oczu, zdjęć, a nawet z fusów kawy, co jak sam przyznaje zdarza mu się tylko w kręgu bliskich i przyjaciół.  Mistrz Bioenergoterapii, pasjonata run, Tarota, numerologii, uzdrawiania i radiestezji terapeutycznej postanowił przekazać nam wiedzę o tym jak wróżyć z kart klasycznych, które, co może nie każdy wie, są łatwiejsze w użytkowaniu niż Tarot.
                Goehling w swoim poradniku wprowadza nas w tajniki wróżenia, co więcej doradza nam jak rozpoznać wróżkę godną zaufania, jeżeli sami uznamy, iż do wróżenia się nie nadajemy.  Książka dzieli się na kilka części m. in. symbolikę kart klasycznych, znaczenie kart i kombinacje, wiadomości praktyczne, rozkład kart i interpretacja, porady dla wróżących oraz dodatki, czyli inspiracje i ciekawostki. Jak widzimy poradnik jest pełen teoretycznej wiedzy, a co za tym idzie doskonale przygotowuje nas do praktyki wróżenia.
                Mimo, iż wielu z nas uważa takie rzeczy za brednie to z samym poradnikiem warto się zapoznać. Przybliża nas on, bowiem do tego, co nieznane, tajemnicze. W książce poznajemy punkt widzenia autora, jego prywatne przemyślenia, nawiązania do religii(wielu ludzi sądzi, że wróżenie to tylko jedno z bezeceństw i nijak się ma do naszej wiary, a w książce znajdziemy wiele odniesień do Boga, symbole oraz prywatną modlitwę autora). Poradnik zawiera ogromną ilość porad, no, bo w końcu od tego są poradniki, ale są to porady praktyczne, w stylu pytanie odpowiedź, które bardzo ułatwią nam decyzje o tym czy chcemy wróżyć i jak się do tego zabrać.
                Znaczenie i kombinacje kart, wiadomości praktyczne oraz rozkład kart i ich interpretacje czynią z tego poradnika doskonałą pozycję dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę z wróżeniem. Dodatki w postaci porad oraz układów kart nadających się na imprezy typu andrzejki stanowią doskonałe uzupełnienie, dzięki czemu po książkę mogą sięgać nawet ci mniej zainteresowani wróżeniem, że tak to ujmę, na poważnie. 

Za możliwość zapoznania się z poradnikiem dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii

Autor: Aryan Goehling

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template