Książka:"Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm"

W dzisiejszych czasach na półkach z poradnikami możemy znaleźć pozycje mówiące nam, kobietom, jak to fajnie być singielką, niezależną kobietą niepotrzebującą faceta, po prostu samowystarczalną. Ale tak naprawdę to nie tego każda z nas szuka w takowych pozycjach. Kobiety chcą być po prostu szczęśliwe i do tego celu wykorzystują różne środki. Pośród gąszczu tych nasyconych feministycznym podejściem książek(oczywiście ja nie mam nic do feministek, lubię je i ich podejście do życia) znaleźć można poradnik Rachael Jayne Groover(piosenkarka, założycielka międzynarodowej społeczności kobiet) „Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm”. Książka ta wyróżnia się na tle innych swoją zawartością. Nie znajdziemy w niej tekstów typu: nic mnie nie obchodzi, nie potrzebuję faceta, ani nie potrzebuję być kobietą. W tej właśnie pozycji autorka przybliża nam sposób na stanie się prawdziwą, pełną energii i wewnętrznego blasku kobietą, która nie musi być wcale singielką, może interesować się swoją kobiecością, być po prostu sobą.
                „Silna i kobieca” to swego rodzaju encyklopedia dla kobiet, pełna praktycznych porad i wskazówek. Napisana jest w sposób przyjazny dla czytelniczek. Nie czytamy tu czysto naukowych tekstów, od których tylko boli głowa. Dzięki temu jak autorka podchodzi do tego, co opisuje książkę czyta się lekko i przyjemnie. Dodatkowo zawiera 35 ćwiczeń, dzięki którym szybko można podnieść poziom swojego magnetyzmu i kobiecej energii.  Rachael pokazuje każdej z nas jak stać się kobietą, w każdym tego słowa znaczeniu. Jej porady, wskazówki i ćwiczenia są ciekawe, przyjemne i przede wszystkim dla każdej kobiety. Nie musimy być idealne, aby emanować kobiecością i błyszczeć wśród ludzi.
                Atutem tego poradnika jest też jego skomponowanie. Bardzo łatwo odnajdziemy rozdziały, które odpowiedzą na dręczące nas pytania. A dodatkowo na końcu każdego rozdziału znajdziemy krótkie podsumowanie, dzięki któremu łatwiej przyswoimy przeczytane informacje. W rozdziałach znajdziemy też ćwiczenia, które są wyróżnione w ramkach i świetnie wytłumaczone przez autorkę. Dodatkowo, książki nie trzeba czytać, jako całość, można ją otworzyć na którymkolwiek interesującym na rozdziale i przeczytać go z całkowitym zrozumieniem, dzięki czemu, samej pozycji nie musimy czytać od deski do deski, a jedynie wybierać interesujące nas zagadnienia.
                „Silna i kobieca” jest dla mnie fenomenem na rynku poradników dla kobiet. Pisany lekkim piórem, łatwy w przyswojeniu zawartych w nim informacji. Mimo, iż z kilkoma poradami bym się nie zgodziła to do reszty treści na pewno będę powracała. Radzę przeczytać tę książkę każdej kobiecie, która szuka samej siebie w życiu, bądź chce odrodzić w sobie swoją kobiecość.
Za możliwość zapoznania się z książką dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii.


Autor: Rachael Jayne Groover

2 komentarze:

  1. Lubię większość poradników od Astro, ale ten jakoś nie przypadł mi do gustu. ;)

    OdpowiedzUsuń

© 2012. All Rights Reserved. Design by Biyan Pasau
Blogger Template